Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 8 маусымдағы "2023 жылға арналған басым дақылдар тiзбесін және субсидия нормаларын, сондай-ақ өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы" №171 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 28 қарашадағы № 383 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 29 қарашада № 100-19 болып тіркелді
Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 8 маусымдағы "2023 жылға арналған басым дақылдар тiзбесін және субсидия нормаларын, сондай-ақ өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы" №171 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 182805 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б. Исабаев

О внесении изменения в постановление акимата области Жетісу от 8 июня 2023 года №171 "Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидий, а также объемов бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2023 год"
Постановление акимата области Жетісу от 28 ноября 2023 года № 383. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 29 ноября 2023 года № 100-19
Акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующее изменение в Постановление акимата области Жетісу от 8 июня 2023 года №171 "Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидий, а также объемов бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2023 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 182805).
приложение 2 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетісу Б. Исабаев