Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 27 наурыздағы № 23-150 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 3-14 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 10 мамырда № 20-19 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7 - бабының 5 - тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 - бабына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 27 наурыздағы № 23-150 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 120598 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев

О признании утратившим силу решение Текелийского городского маслихата от 27 марта 2018 года № 23-150 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Текелийского городского маслихата"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 25 апреля 2023 года № 3-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 10 мая 2023 года № 20-19
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Текелийского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Текелийского городского маслихата" от 27 марта 2018 года № 23-150 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 120598).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев