Алакөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қыркүйегіндегі № 249 "Алакөл ауданында стационарлық емес сауда обьектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 3 қазандағы № 285 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 4 қазанда № 65-19 болып тіркелді
Алакөл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алакөл ауданының әкімдігінің "Алакөл ауданында стационарлық емес сауда объектiлерiн орналастыру орындарын бекiту туралы" 2019 жылғы 18 қыркүйегіндегі № 249 қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 5256 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Алакөл ауданында стационарлық емес сауда объектiлерiн орналастыру орындарын айқындау және бекiту туралы".
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Алакөл ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін".
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Алакольского района от 18 сентября 2019 года №249 "Об утвреждении мест размещения нестационарных торговых обьектов в Алакольском районе"
Постановление акимата Алакольского района области Жетісу от 3 октября 2023 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 4 октября 2023 года № 65-19
Акимат Алакольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Алакольского районного акимата от 18 сентября 2019 года № 249 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Алакольском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5256) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Алакольском районе".
пункт -1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Алакольского района согласно приложению к настоящему постановлению".
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Абдинов Алмас
2023 жылғы 3 қазандағы № 285 Қаулысына қосымша
Алакөл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Р/с
Стационарлық емес сауда обьектілерін орналастыру орындары
Қызмет саласы
Орналасқан алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезені, жыл
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда обьектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану обьектілері)
1
Көлбай ауылдық округінің Көлбай ауылы, Алматы-Өскемен автомобиль жолының бойында Құрманов көшесі № 2 "Эльмира" дүкенінің жанында
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
72
5
"Эльмира" дүкені
2
Жанама ауылдық округінің Алматы-Өскемен автомобиль жолындағы Қарабұлақ ауылының бұрылысының оң және сол жақ бойында
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Абдинов Алмас
Приложение к постановлению от 3 октября 2023 года № 285
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Алакольского района
Р/с
Местоположение
Сфера деятельности
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Село Кольбай Кольбайского сельского округа, вдоль автомобильной дороги Алматы-Усть-Каменогорск улица Курманова № 2 возле магазина "Эльмира"
Продовольственные и непродовольственные товары
72
5
Магазин "Эльмира"
2
Вдоль правой и левой стороны поворота села Карабулак на автомобильной дороге Алматы-Усть-Каменогорск Жанаминского сельского округа
Продовольственные и непродовольственные товары