Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2022 жылғы 10 қазандағы №32-1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 17-1 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 14 желтоқсанда № 108-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2022 жылғы 10 қазандағы №32-1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №173103 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алакөл аудандық мәслихат төрағасы Д. Каримов

О признании утратившим силу решения Алакольского районного маслихата от 10 октября 2022 года № 32-1 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Алакольском районе"
Решение Алакольского районного маслихата области Жетісу от 12 декабря 2023 года № 17-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 14 декабря 2023 года № 108-19
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Алакольского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Алакольском районе" от 10 октября 2022 года №32-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 173103).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель Алакольского районного маслихата Д. Каримов