Қаратал ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 4-19 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 4 мамырда № 18-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қазандағы № 11-41 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 12.10.2023 № 11-41 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері – болу құнының 1 (бір) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Акимжанов

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Каратальскому району
Решение Каратальского районного маслихата области Жетісу от 28 апреля 2023 года № 4-19. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 4 мая 2023 года № 18-19. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата области Жетісу от 12 октября 2023 года № 11-41
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата области Жетісу от 12.10.2023 № 11-41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно – 1 (один) процент от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Акимжанов