Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы "Қаратал ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көп пәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" № 28-121 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қарашадағы № 12-44 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 13 қарашада № 86-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы "Қаратал ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көп пәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №79093 болып тіркелген) №28-121 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Акимжанов

О признании утратившим силу решение Каратальского районного маслихата от 19 марта 2014 года № 28-121 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Каратальском районе"
Решение Каратальского районного маслихата области Жетісу от 8 ноября 2023 года № 12-44. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 13 ноября 2023 года № 86-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каратальского районного маслихата от 19 марта 2014 года "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Каратальском районе" №28-121 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №79093).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Акимжанов