Панфилов ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерін бекіту туралы
Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімінің 2023 жылғы 26 маусымдағы № 8-5-87 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 29 маусымда № 47-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 қарашадағы № 8-11-55 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 03.11.2023 № 8-11-55 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшері 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда – болу құнының 1(бір) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының төрағасы Е. Шокпаров

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Панфиловскому району
Решение акима Панфиловского района области Жетісу от 26 июня 2023 года № 8-5-87. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 29 июня 2023 года № 47-19. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 3 ноября 2023 года № 8-11-55
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 03.11.2023 № 8-11-55 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно в размере 1 (одного) процента от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров