Қарағанды облысының су нысандары мен су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалуға, туризм мен спортқа арналған орындарды белгілеу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 67/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 қыркүйекте № 6486-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Су кодексіне, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 34 "Су айдындарындағы қауіпсіздік қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10335 болып тіркелген) сәйкес, экологиялық талаптарды және адам өмірінің қауіпсіздігін сақтау мақсатында, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысының су нысандары мен су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалуға, туризм мен спортқа арналған орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Қала және аудан әкімдері су айдындарындағы қауіпсіздік ережелері талаптарының сақталуын қамтамасыз етсін.
3. "Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі, "Қарағанды облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі, "Қарағанды облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 12 қыркүйектегі № 53/04 "Қарағанды облысының су нысандары мен су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалуға, туризм мен спортқа арналған орындарды белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5480 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитеті
Қарағанды облысының
санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Экология және
табиғи ресурстар министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Нұра-Сарысу
бассейндік инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Экология және
табиғи ресурстар министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Балқаш - Алакөл бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи ресурстар министрлі
Экологиялық реттеу және
бақылау комитеті
Қарағанды облысының
экология департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесі
Қарағанды облысы
әкімдігінің

Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 19 сентября 2023 года № 67/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 20 сентября 2023 года № 6486-09
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 19 января 2015 года № 34 "Об утверждении Правил безопасности на водоемах" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10335), в целях соблюдения экологических требований и безопасности жизни человека, акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам городов и районов обеспечить соблюдение требований Правил безопасности на водоемах.
3. Государственным учреждениям "Управление физической культуры и спорта Карагандинской области", "Управление предпринимательства Карагандинской области", "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Карагандинской области" в установленном законодательством порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 12 сентября 2019 года № 53/04 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Карагандинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5480).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карагандинской области.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское
государственное учреждение
"Департамент санитарно-эпидемиологического
контроля Карагандинской области
Комитета санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства
здравоохранения Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское
государственное учреждение
"Нура-Сарысуская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным ресурсам
Министерства экологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское
государственное учреждение
"Балхаш-Алакольская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным ресурсам
Министерства экологии и
природных ресурсов Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское
государственное учреждение
Департамента экологии
по Карагандинской области
Комитета экологического регулирования
и контроля Министерства
экологии и природных ресурсов РК
Приложение к постановлению
Акимата Карагандинской области

2023 жылғы 19
қыркүйектегі
№ 67/01
Қаулысына қосымша
Қарағанды облысының су нысандары мен су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалуға, туризм мен спортқа арналған орындардың тізімі
№ р/с
Кол-во в н.п.
Су нысандары мен су шаруашылығы құрылыстарындағы жаппай демалуға, туризм мен спортқа арналған орындардың атауы және орналасқан жері
Ескерту
Қарағанды қаласы
1.
1)
Қалалық жағажай, БЛКЖО 30 жылдығы атындағысаябағындағы орталық көлдің жағалау белдеуі
Коммуналдық
2.
2)
Қалалық жағажай, Федоров су қоймасының жағалау белдеуі
Коммуналдық
3.
3)
Федоров су қоймасындағы "Hummerhead" сүңгуір орталығы"
Жеке меншік
4.
4)
Федоров су қоймасындағы "Horizon" демалыс аймағы
Жеке меншік
5.
5)
Федоров су қоймасындағы "Eva" демалыс аймағы
Жеке меншік
6.
6)
Федоров су қоймасындағы "Eco-Villa" демалыс аймағы
Жеке меншік
7.
7)
Федоров су қоймасындағы "Маяк" яхта клубы
Жеке меншік
Теміртау қаласы
8.
1)
"Солнечная лагуна" жағажайы, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
9.
2)
Жағажай, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
10.
3)
"Сан-Тропе" жағажайы, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
11.
4)
"Ракета" демалыс базасы, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
12.
5)
"Космонавт" отбасылық демалыс базасы, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
13.
6)
"Жас Алаш" балалар сауықтыру лагері, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
14.
7)
Демалыс орны, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
15.
8)
Қалалық жағажай, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Коммуналдық
16.
9)
"LOFT" демалыс аймағы, № 2 есеп кварталы, №6 учаске
Жеке меншік
17.
10)
Конвертер цехының демалыс аймағы, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
18.
11)
"Алау" балалар сауықтыру лагері, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
19.
12)
"Дружный" демалыс аймағы, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
20.
13)
№1 листопрокат цехының демалыс аймағы (ЛПЦ-1), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
21.
14)
№2 листопрокат цехының демалыс аймағы (ЛПЦ-2), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
22.
15)
№ 3 листопрокат цехының демалыс аймағы (ЛПЦ-3), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
23.
16)
Домна цехының демалыс аймағы, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
24.
17)
Кокс-химия өндірісінің демалыс аймағы (КХП), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
25.
18)
Механикалық цехтың демалыс аймағы, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
26.
19)
Темір жол көлігін басқару демалыс аймағы (УДТ), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
27.
20)
"Інжу" жағажайы, Мичурин көшесі, № 120А ғимарат
Жеке меншік
28.

от 19 сентября 2023 года
№ 67/01
Перечень мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях на территории Карагандинской области
№ п/п
Кол-во в н.п.
Наименование и месторасположение мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях
Примечание
город Караганда
1.
1)
Городской пляж, береговая полоса центрального озера в Парке имени 30 летия ВЛКСМ
Коммунальный
2.
2)
Городской пляж, береговая полоса Федоровского водохранилища
Коммунальный
3.
3)
Дайвинг-центр "Hummerhead" на Федоровском водохранилище
Частное
4.
4)
Зона отдыха "Horizon" на Федоровском водохранилище
Частное
5.
5)
Зона отдыха "Eva" на Федоровском водохранилище
Частное
6.
6)
Зона отдыха "Eco-Villa" на Федоровском водохранилище
Частное
7.
7)
Яхт-клуб "Маяк" на Федоровском водохранилище
Частное
город Темиртау
8.
1)
Пляж "Солнечная лагуна", береговая полоса Самаркандского водохранилища
Частное
9.
2)
Пляж, береговая полоса Самаркандского водохранилища
Частное
10.
3)
Пляж "Сан-Тропе", береговая полоса Самаркандского водохранилища
Частное
11.
4)
База отдыха "Ракета", береговая полоса Самаркандского водохранилища
12.
5)
Семейная база отдыха "Космонавт", береговая полоса Самаркандского водохранилища
Частное
13.
6)
Детский оздоровительный лагерь "Жас Алаш", береговая полоса Самаркандского водохранилища
Частное
14.
7)
Зона отдыха, береговая полоса Самаркандского водохранилища
Частное
15.
8)
Городской пляж, береговая полоса Самаркандского водохранилища
Коммунальный
16.
9)
Зона отдыха "LOFT", учетный квартал №2, участок №6
Частное
17.
10)
Зона отдыха конвертерного цеха, правый берег Самаркандского водохранилища
Частное
18.
11)
Детский оздоровительный лагерь "Факел", правый берег Самаркандского водохранилища
19.
12)
Зона отдыха "Дружный", правый берег Самаркандского водохранилища
20.
13)
Зона отдыха листопрокатного цеха №1 (ЛПЦ-1), правый берег Самаркандского водохранилища
21.
14)
Зона отдыха листопрокатного цеха №2 (ЛПЦ-2), правый берег Самаркандского водохранилища
22.
15)
Зона отдыха листопрокатного цеха №3 (ЛПЦ-3), правый берег Самаркандского водохранилища
23.
16)
Зона отдыха доменного цеха, правый берег Самаркандского водохранилища
24.
17)
Зона отдыха коксохимического производства (КХП), правый берег Самаркандского водохранилища
25.
18)
Зона отдыха механического цеха, правый берег Самаркандского водохранилища
26.
19)
Зона отдыха управления железнодорожным транспортом (УЖДТ), правый берег Самаркандского водохранилища
27.
20)
Пляж "Жемчужина", ул.Мичурина, строение № 120А
Частное
28.

21)
"Жеті жұма" жағажайы, Мичурин көшесі, № 114
Жеке меншік
Балқаш қаласы
29.
1)
Балқаш көлі, азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын жағажай "Балдәурен" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жағалау сызығының шегінде 46,778765, 74,978782-ден 46,783175,74,976101 координаттары бойынша
Балқаш көлінің солтүстік жағалауы
30.
2)
Балқаш көлі, жағажай-46.787487, 74.975018-ден 46.792145, 74.979511-ге дейінгі координаттар бойынша "Аква Co" демалыс аймағының жағалау сызығының шекарасында азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын жағажай
Бертіс Шығанағы
31.
3)
Балқаш көлі, жағажай-46.793320, 74.988076 бастап 46.818322, 74.998797 дейін жағалау сызығының шекарасында азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын
Бертіс Шығанағы
32.
4)
Балқаш көлі, "Медициналық колледж" коммуналдық жағажайы, жағалау сызығының шекараларында 46.821618, 74.997732 бастап 46.833136, 74.979304 дейін
Бертіс Шығанағы
33.
5)
Балқаш көлі, жағалау сызығының шекарасындағы коммуналдық жағажай 46.832726, 74.977400 бастап 46.831672, 74.974828 дейін
Бертіс Шығанағы
34.
6)
Балқаш көлі, жағажай-46.791860, 74.942479 бастап 46.800050, 74.917195 дейінгі координаттар бойынша жасыл (мүйіс) мыса жағалау сызығының шекарасында азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын жағажай
Балқаш көлінің солтүстік жағалауы
35.
7)
Балқаш көлі, жағажай-46.764691, 74.863010 бастап 46.764282, 74.832896 дейінгі координаттар бойынша Торанғалық кентінің жағалау сызығының шекарасында азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын жағажай
Балқаш көлінің солтүстік жағалауы
36.
8)
Балқаш көлі, жағажай-46.760651, 74.831789 бастап 46.760142, 74.830029 дейінгі координаттар бойынша Торанғалық кентінің жағалау сызығының шекарасында азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын жағажай
Балқаш көлінің солтүстік жағалауы
37.
9)
Балқаш көлі, жағажай-46.761689, 74.825296 бастап 46.761362, 74.819611 дейін координаттары бойынша Торанғалық кентінің "Тұлпар" демалыс аймағының жағалау сызығының шекарасында азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын жағажай
Балқаш көлінің солтүстік жағалауы
38.
10)
Балқаш көлі, жағажай-кенттің жағалау сызығының шекарасында азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылады.Шұбар-түтік координаттары бойынша 46.765125, 74.743616 бастап 46.772956, 74.702727 дейін
Балқаш көлінің солтүстік жағалауы
Абай ауданы
39.
1)
№ 1А "Ленин атындағы Шахта" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
40.
2)
№ 4 "Қазақстан шахтасы"демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
41.

21)
Пляж "Семь пятниц", ул.Мичурина, № 114
Частное
город Балхаш
29.
1)
Озеро Балхаш, пляж-используемый для массового отдыха граждан, в границах береговой линии Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Балдаурен" по координатам от 46.778765, 74.978782 до 46.783175,74.976101
Северный берег озера Балхаш
30.
2)
Озеро Балхаш, пляж-используемый для массового отдыха граждан, в границах береговой линии зоны отдыха "Аква Co" по координатам от 46.787487, 74.975018 до 46.792145, 74.979511
Бухта Бертыс
31.
3)
Озеро Балхаш, пляж-используемый для массового отдыха граждан, в границах береговой линии от 46.793320, 74.988076 до 46.818322,74.998797
Бухта Бертыс
32.
4)
Озеро Балхаш, коммунальный пляж "Медицинский колледж", в границах береговой линии от 46.821618, 74.997732 до 46.833136, 74.979304
Бухта Бертыс
33.
5)
Озеро Балхаш, коммунальный пляж в границах береговой линии от 46.832726, 74.977400 до 46.831672, 74.974828
Бухта Бертыс
34.
6)
Озеро Балхаш, пляж-используемый для массового отдыха граждан, в границах береговой линии Зеленого мыса по координатам от 46.791860, 74.942479 до 46.800050, 74.917195
Северный берег озера Балхаш
35.
7)
Озеро Балхаш, пляж-используемый для массового отдыха граждан, в границах береговой линии поселка Торангалык по координатам от 46.764691, 74.863010 до 46.764282, 74.832896
Северный берег озера Балхаш
36.
8)
Озеро Балхаш, пляж-используемый для массового отдыха граждан, в границах береговой линии поселка Торангалык по координатам от 46.760651, 74.831789 до 46.760142, 74.830029
Северный берег озера Балхаш
37.
9)
Озеро Балхаш, пляж-используемый для массового отдыха граждан, в границах береговой линии зоны отдыха "Тулпар" поселка Торангалык по координатам от 46.761689, 74.825296 до 46.761362, 74.819611
Северный берег озера Балхаш
38.
10)
Озеро Балхаш, пляж-используемый для массового отдыха граждан, в границах береговой линии поселка.Чубар-тюбек по координатам от 46.765125, 74.743616 до 46.772956, 74.702727
Северный берег озера Балхаш
Абайский район
39.
1)
Зона отдыха № 1а "Шахта имени Ленина", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
40.
2)
Зона отдыха № 4 "Шахта Казахстанская", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
41.

3)
№ 6 "Абай шахтасы" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
42.
4)
№ 9 "Придолинская автобазасы" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
43.
5)
№ 15 "Тентек шахтасы" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
44.
6)
№ 16 "Саран шахтасы" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
45.
7)
№ 17 демалыс аймағы, "Кузембаева атындағы шахта", Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
46.
8)
№ 20 "НОММ "зауыты" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
47.
9)
№ 29 "Шахтинская шахтасы" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
48.
10)
№ 66 "Костенко атындағы Шахта" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
49.
11)
№ 1 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі, Топар кенті
Жеке меншік
50.
12)
№ 2 "Шұбар" демалыс аймағы, Топар кенті Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
51.
13)
№ 8 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
52.
14)
№ 8 демалыс аймағы, Топар кенті Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
53.
15)
№ 10 демалыс аймағы, Топар кенті Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
54.
16)
№ 12 демалыс аймағы, Топар кенті Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
55.
17)
№ 13 демалыс аймағы, Топар кенті Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
56.
18)
№ 18 "Усадьба" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
57.
19)
№ 21 демалыс аймағы, Топар кенті Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
58.
20)
№ 23 демалыс аймағы №1 "23 жеке үй" учаскесі, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
59.
21)
№ 23 демалыс аймағы №2 учаске, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
60.
22)
№ 27 демалыс аймағы, Топар кенті Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
61.
23)
№ 30 "Дарус" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
62.
24)
№ 34 демалыс аймағы, Топар кенті Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
63.
25)
№35а "Пикник" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
64.
26)
№ 36 "Тынығу мазева" демалыс аймағы, Топар кенті Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
65.
27)
№ 37 "Лейла"демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
66.

3)
Зона отдыха № 6 "Шахта Абайская", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
42.
4)
Зона отдыха № 9 "Автобаза Придолинская", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
43.
5)
Зона отдыха № 15 "Шахта Тентекская", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
44.
6)
Зона отдыха № 16 "Шахта Саранская", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
45.
7)
Зона отдыха № 17, "Шахта имени Кузембаева", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
46.
8)
Зона отдыха № 20 "Завод "НОММ", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
47.
9)
Зона отдыха № 29 "Шахта Шахтинская", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселокТопар
Частное
48.
10)
Зона отдыха № 66 "Шахта имени Костенко", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
49.
11)
Зона отдыха № 1, береговая полоса Шерубай-Нуринского одохранилища поселок Топар
Частное
50.
12)
Зона отдыха № 2 "Шубар", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
51.
13)
Зона отдыха № 8, береговая полоса Шерубай-Нуринского одохранилища поселок Топар
Частное
52.
14)
Зона отдыха № 8, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
53.
15)
Зона отдыха № 10, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
54.
16)
Зона отдыха № 12, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
55.
17)
Зона отдыха № 13, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
56.
18)
Зона отдыха № 18 "Усадьба", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
57.
19)
Зона отдыха № 21, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
58.
20)
Зона отдыха № 23 участок №1 "Частный домик 23", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
59.
21)
Зона отдыха № 23 участок №2, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
60.
22)
Зона отдыха № 27, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
61.
23)
Зона отдыха № 30 "Дарус", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
62.
24)
Зона отдыха № 34, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
63.
25)
Зона отдыха №35а "Пикник", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
64.
26)
Зона отдыха № 36 "Отдыхай мазева", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
65.
27)
Зона отдыха № 37 "Лейла", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
66.

28)
№ 38 демалыс аймағы, Топар кенті Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
67.
29)
№39 "Алтын құмдар" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
68.
30)
№ 40 "Достық"демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
69.
31)
№ 41 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
70.
32)
№ 48 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
71.
33)
№ 49 "Ариадна" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
72.
34)
№ 53 "Жайлау" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
73.
35)
№ 55 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
74.
36)
№56 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
75.
37)
№59 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
76.
38)
№60 "Фиеста" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
77.
39)
№60 "Қарағанды Кәмпиттері" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
78.
40)
№ 60 "Жеңіс" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
79.
41)
№ 61 "Арасан" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
80.
42)
№ 62 "Таза құмдар" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
81.
43)
№67 2Шағала" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
82.
44)
№68 "Бақыт" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
83.
45)
№68 "У Олега" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
84.
46)
"Жартас" Шипажайы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
85.
47)
"Бриз" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
Ақтоғай ауданы
86.
1)
"Шашу" демалыс аймағы, Балқаш көлінің жағалау белдеуі Шашубай кенті Ниханбаев көшесі 81
Жеке меншік
Бұқар жырау ауданы
87.
1)
"Бригантина" сауықтыру лагері жағажай, Чкалов су қоймасының жағалау белдеуі
Коммуналдық-мамандандырылған
Қарқаралы ауданы
88.
1)
"Шахтер" демалыс үйі, "Самалкөл" көлінің жағалау белдеуі
Жеке меншік
89.
2)
Саумалкөл демалыс орталығы, Қаршығалы ауылдық округі, "Саумалкөл" көлінің жағалау белдеуі
Жеке меншік

28)
Зона отдыха № 38, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
67.
29)
Зона отдыха №39 "Золотые пески", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
68.
30)
Зона отдыха № 40 "Достык", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
69.
31)
Зона отдыха № 41, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
70.
32)
Зона отдыха № 48, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
71.
33)
Зона отдыха № 49 "Ариадна", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
72.
34)
Зона отдыха № 53 "Жайляу", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
73.
35)
Зона отдыха № 55, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
74.
36)
Зона отдыха №56, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
75.
37)
Зона отдыха №59, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
76.
38)
Зона отдыха №60 "Фиеста", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
77.
39)
Зона отдыха №60 "Конфеты Караганды", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
78.
40)
Зона отдыха № 60 "Женис", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
79.
41)
Зона отдыха № 61 "Арасан", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
80.
42)
Зона отдыха № 62 "Чистые пески", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
81.
43)
Зона отдыха №67 "Чайка", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
82.
44)
Зона отдыха №68 "Бахыт", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
83.
45)
Зона отдыха №68 "У Олега", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
84.
46)
Санаторий "Жартас", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
85.
47)
Зона отдыха "Бриз", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Частное
Актогайский район
86.
1)
Зона отдыха "Шашу", береговая полоса озера Балхаш поселок Шашубай улица Ниханбаева 81
Частное
Бухар-Жырауский район
87.
1)
Оздоровительный лагерь "Бригантина" Пляж, береговая полоса Чкаловского водохранилища
Коммунальное-специализированное
Каркаралинский район
88.
1)
Дом отдыха "Шахтер", береговая полоса озера "Самалкол"
Частное
89.
2)
Центр отдыха Саумалколь, Каршыгалинский сельский округ, береговая полоса озера "Саумалколь"
Частное