Жаңаауыл ауылының әкімшілік бағынысын өзгерту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 96/04 бірлескен қаулысы және Қарағанды облыстық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 138 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 қаңтарда № 6545-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңдарына, "Жаңаауыл ауылының әкімшілік бағыныстылығын өзгерту туралы ұсыныс енгізу" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 29 қарашадағы №87/01 бірлескен қаулысына және Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы №118 шешіміне, "Бұқар жырау ауданы Тұзды ауылдық округінің әкімшілік бағынысына Жаңаауыл ауылын қосу туралы" Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 13 қарашадағы №73/05 бірлескен қаулысына және Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы №4 шешіміне сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұқар жырау ауданының Тұзды ауылдық округінің әкімшілік бағынысына аумағын енгізіп, Жаңаауыл ауылының (117 есептік орам) әкімшілік бағыныстылығы өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов

Об изменении административной подчиненности села Жанаауыл
Совместные постановление акимата Карагандинской области от 28 декабря 2023 года № 96/04 и решение Карагандинского областного маслихата от 28 декабря 2023 года № 138. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 4 января 2024 года № 6545-09
В соответствии с законами Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата города Караганда от 29 ноября 2023 года №87/01 и решением Карагандинского городского маслихата от 29 ноября 2023 года №118 "О внесении предложения об изменении административной подчиненности села Жанаауыл", совместным постановлением акимата Бухар-Жырауского района от 13 ноября 2023 года №73/05 и решением маслихата Бухар-Жырауского района от 29 ноября 2023 года №4 "О включении села Жанаауыл в административное подчинение сельского округа Тузды Бухар-Жырауского района", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить административную подчиненность села Жанаауыл (учетный квартал 117), включив его территорию в административное подчинение сельского округа Тузды Бухар-Жырауского района.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов