Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 32 "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 мамырдағы № 31 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 мамырда № 6417-09 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2024 жылғы 3 шілдедегі № 165 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 03.07.2024 № 165 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 32 "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №8-1-154 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінде:
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. Тұрғын үй көмегі аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға, оның ішінде кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге жеткізушілер ұсынған ай сайынғы жарналар туралы шоттарға және шығыстар сметасына сәйкес бюджет қаражаты есебінен көрсетіледі.
Шекті-жол берілген шығыстар үлесі зейнеткерлік жасқа жетпеген мүгедектігі бар адамдар (жалғыз тұратын мүгедектігі бар адамдар, мүгедектігі бар адамдардан тұратын отбасылар, 18 жасқа дейінгі балалары бар мүгедектігі бар адамдар, мүгедектігі бар адамдар мен олардың күтімімен айналысатын адамдар) үшін отбасының (азаматтың) жиынтық табысының 3 пайызы мөлшерінде, өзге санаттардағы азаматтар үшін отбасының (азаматтың) жиынтық табысының 4 пайызы мөлшерінде белгіленеді.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. Алкогольге немесе есірткіге тәуелді отбасы мүшелерімен әлде 18 жасқа толмаған адамдармен бірге тұратын және пәтерлердің меншік иесі болып табылатын зейнеткерлерге және мүгедектігі бар адамдарға бір бөлмелі немесе көп бөлмелі пәтерде тұратынына қарамастан, бір адамға тұрғын үй ауданының нормасы (18 шаршы метр) және бір адам үшін коммуналдық қызметтерді тұтыну нормативтері шегінде тұрғын үй көмегі беріледі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға А. Букенов

О внесении изменений в решение Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года № 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды"
Решение Карагандинского городского маслихата от 25 мая 2023 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 мая 2023 года № 6417-09. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 3 июля 2024 года № 165
Сноска. Утратило cилу решением Карагандинского городского маслихата от 03.07.2024 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года № 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №8-1-154) следующие изменения:
в Правилах предоставления жилищной помощи населению города Караганды, утвержденных указанным решением:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками счетам о ежемесячных взносах на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, в том числе капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума согласно смете расходов и счетам на оплату коммунальных услуг за счет бюджетных средств малообеспеченным семьям (гражданам).
Доля предельно-допустимых расходов семьи для лиц с инвалидностью, не достигших пенсионного возраста, (одиноко проживающих лиц с инвалидностью, семей, состоящих из лиц с инвалидностью, лиц с инвалидностью с детьми в возрасте до 18 лет, лиц с инвалидностью и лиц, занятых по уходу за ними), устанавливается к совокупному доходу семьи (гражданина) в размере 3 процентов, для остальных категорий граждан устанавливается к совокупному доходу семьи (гражданина) в размере 4 процентов.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Пенсионерам и лицам с инвалидностью, являющимися собственниками квартир, проживающим с членами семьи, страдающими алкогольной или наркотической зависимостью, либо с лицами, не достигшими 18 лет, жилищная помощь предоставляется исходя из норм площади жилья на одного человека (18 квадратных метров) и нормативов потребления коммунальных услуг на одного человека, независимо от проживания в однокомнатной или многокомнатной квартире.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель А. Букенов