Балқаш қаласының аумағында көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 23 ақпандағы № 10/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 ақпанда № 6367-09 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 30 мамырдағы № 25/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 30.05.2024 № 25/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелді), Балқаш қаласының аумағында сауда қызметін реттеу мақсатында, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Балқаш қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 5 мамырдағы №17/03 "Балқаш қаласының аумағында көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3855 болып тіркелді) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі К. Камзин
Балқаш қаласының
әкімі
2023 жылғы 23
ақпандағы
№ 10/04
қаулысына қосымша
Балқаш қаласының аумағындағы көшпелі сауда орындарының тізбесі
Нақты орналасқан жері
Алып жатқан алаңы, шаршы метр
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Балқаш қаласы, Михаил Русаков атындағы шағын ауданы, № 2 үй аумағында

Об определении мест выездной торговли на территории города Балхаш
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 23 февраля 2023 года № 10/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 февраля 2023 года № 6367-09. Утратило силу постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 30 мая 2024 года № 25/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Балхаш Карагандинской области от 30.05.2024 № 25/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", Приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), в целях упорядочения торговой деятельности на территории города Балхаш, акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения выездной торговли на территории города Балхаш согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Балхаш от 5 мая 2016 года №17/03 "Об определении мест выездной торговли на территории города Балхаш" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3855).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Балхаш.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш К. Камзин
Приложение к
постановлению
Аким города Балхаш
от 23 февраля 2023 года
№ 10/04
Перечень мест выездной торговли на территории города Балхаш
Точное месторасположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Сфера деятельности
Период осуществления торговой деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания
1
Город Балхаш, микрорайон имени Михаила Русакова, в районе дома № 2