Саран қаласы мен Ақтас кентінде күндізгі бөлімде оқитын оқушылардың қала ішіндегі қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жол жүруіне жеңілдік жасау туралы" Саран қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 мамырдағы № 440 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 76 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қарашада № 6521-09 болып тіркелді
Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Саран қаласы мен Ақтас кентінде күндізгі бөлімде оқитын оқушылардың қала ішіндегі қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жол жүруіне жеңілдік туралы" Саран қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 мамырдағы 42 сессиясының № 440 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік Тізілімінде №3297 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі мазмұндағы 2-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"2-1) Саран қаласы мен Ақтас кентінің көшелерінде тұратын жалпы білім беретін орта білім беру ұйымдарының, интернаттардың білім алушыларына 01 маусымнан 31 тамызды қоса есептегенге дейінгі жазғы кезеңді қоспағанда, осы шешімнің қосымшасына сәйкес тегін;";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес қосымшамен толықтырсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 01 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарда қолданылады.
Саран қалалық мәслихатының төрағасы О. Баймаганбетов
Саран қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 23
қарашадағы
№ 76
шешіміне қосымша
Саран қалалық
мәслихатының 2015 жылғы
"29" мамырдағы № 440
шешіміне қосымша
Жалпы білім беретін орта білім беру ұйымдарының, интернаттардың білім алушыларының 01 маусымнан 31 тамызды қоса есептегенге дейінгі жазғы кезеңді қоспағанда, қала ішіндегі қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) тегін жол жүруге арналған Саран қаласы мен Ақтас кенті көшелерінің тізбесі
Проточная көшесі: 21, 30, 32 үйлер;
Нұркен көшесі: 10, 20, 33, 34, 38, 57, 86, 100, 102, 110 үйлер;
Шмидт көшесі: 6, 8, 9, 14, 15, 18, 28, 70 үйлер;
Крылов көшесі: 11, 17, 25, 69, 73 үйлер;
Казахстанская көшесі: 12,19, 27 үйлер;
Клара Цеткина көшесі: 1, 2, 8, 22, 26 үйлер;
Кузнецкая көшесі: 6, 11 үйлер;
Вахтерская көшесі: 2, 5, 16 үйлер;
Индустриальная көшесі: 10, 13 үйлер;
Спортивная көшесі : 1, 9 үйлер;
Проточная көшесі: 21, 30, 32 үйлер;
Панфилов көшесі : 10, 14, 25, 37, 39 үйлер;
Ибаррури көшесі: 15, 23, 25, 36 үйлер;
Некрасов көшесі: 1, 46 үйлер;
Амангелді көшесі: 2 үй;
Чапаев көшесі: 29 үй;
Красноармейская көшесі: 23, 24 үйлер;
Цветная көшесі: 72 үй;
Шевченко көшесі: 14 үй;
Цимлянская көшесі: 27, 28, 29 үйлер;
Комсомольская көшесі: 5 үй;

О внесении дополнений в решение Саранского городского маслихата от 29 мая 2015 года № 440 "О льготном проезде на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) обучающихся очной формы обучения города Сарани и поселка Актас"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23 ноября 2023 года № 76. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 27 ноября 2023 года № 6521-09
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 42 сессии Саранского городского маслихата от 29 мая 2015 года № 440 "О льготном проезде на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) обучающихся очной формы обучения города Сарани и поселка Актас" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3297), следующие дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) обучающимся общеобразовательных организаций среднего образования, интернатов, проживающим по улицам города Сарани и поселка Актас согласно приложению к настоящему решению бесплатно за исключением летнего периода с 1 июня по 31 августа;";
дополнить приложением согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01 января 2023 года.
Председатель Саранского городского маслихата О. Баймаганбетов
Приложение к решению
Саранского городского маслихата
от 23 ноября 2023 года
№ 76
Приложение к решению
Саранского городского
маслихата от 29 мая 2015 года
№ 440
Перечень улиц города Сарани и поселка Актас обучающихся общеобразовательных организаций среднего образования, интернатов для бесплатного проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) за исключением летнего периода с 1 июня по 31 августа
улица Проточная, дома: 21, 30,32;
улица Нуркена дома: 10, 20, 33, 34, 38, 57, 86, 100, 102, 110;
улица Шмидта дома: 6, 8, 9, 14, 15, 18, 28, 70;
улица Крылова дома: 11, 17, 25, 69, 73;
улица Казахстанская дома: 12,19, 27;
улица Клары Цеткин дома: 1, 2, 8, 22, 26;
улица Кузнецкая дома: 6, 11;
улица Вахтерская дома: 2, 5, 16;
улица Индустриальная: 10,13;
улица Спортивная дома: 1, 9;
улица Проточная дома: 21, 30,32;
улица Панфилова дома: 10, 14, 25, 37, 39;
улица Ибаррури дома: 15, 23, 25, 36;
улица Некрасова дома: 1, 46;
улица Амангельды дом: 2;
улица Чапаева дом: 29;
улица Красноармейская дома: 23,24;
улица Цветная дом: 72;
улица Шевченко дом: 14;
улица Цимлянская дома: 27, 28, 29;
улица Комсомольская дом: 5;

Геологическая: 71,72, 56, 60, 86, 90, 94, 97 үйлер;
Шоссейная көшесі көшесі: 14 үй;
Разведчиков көшесі : 66, 69, 75, 76, 85, 93, 99, 105 үйлер;
Морозов көшесі: 65, 88, 96, 100, 102, 113 үйлер;
Арычная көшесі: 11, 12, 23 үй;
Сәкен көшесі: 5, 9, 11 үйлер;
Алматы көшесі: 1,7;
1 а ықшам ауданы: 6 үй;
1 а ықшам ауданы: 1, 3, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 29, 73 үйлер;
Горняк ықшам ауданы: 83, 86, 87, 88, 89, 90 үйлер;
Угольщиков көшесі: 5 үй;
Жакенов көшесі: 3, 21 үйлер;
Юности көшесі: 47 үй;
Жамбыл көшесі: 55, 56, 59, 73 үйлер;
Тимирязев көшесі: 9 үй;
Цветная көшесі: 53 үй;
Чкалов көшесі: 9 үй;
Панфилов көшесі: 57 үй;
Шахтерская көшесі: 15/1, 37/2 үйлер;
Құжанов көшесі: 21 үй;
Победа көшесі: 22, 42, 76 үйлер;
Индустриальная көшесі: 11 үй;
Абай көшесі: 17, 24 үйлер;
Гоголь көшесі: 11 үй;
Пролетарская көшесі: 10 үй;
Красина көшесі: 8 үй;
Комсомольская көшесі: 6 үй;
Крайняя көшесі: 8 үй;
Менделеев көшесі: 10 үй;
Кольцевая көшесі: 12 үй;
Жуковский көшесі: 22 үй;
Сәтпаев көшесі: 9 үй;
Победа көшесі: 22үй;
Московская көшесі: 3 үй;
Луговая көшесі: 16 үй;
Солнечная көшесі: 2 үй.

улица Геологическая дома: 71,72, 56, 60, 86, 90, 94, 97;
улица Шоссейная дом: 14;
улица Разведчиков дома: 66, 69, 75, 76, 85, 93, 99, 105;
улица Морозова дома: 65, 88, 96, 100, 102, 113;
улица Арычная дома: 11,12,23;
улица Сакена дома: 5, 9, 11;
улица Алмаатинская дома: 1,7;
микрорайон 1 дом: 6;
микрорайон 1 а дома: 1, 3, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 29, 73;
микрорайон Горняк дома: 83, 86, 87, 88, 89, 90;
улица Угольщиков дом: 5;
улица Жакенова дома: 3, 21;
улица Юности дом: 47;
улица Жамбыла дома: 55, 56, 59, 73;
улица Темирязева дом: 9;
улица Цветная дом: 53;
улица Чкалова дом: 9;
улица Панфилова дом: 57;
улица Шахтерская дома: 15/1, 37/2;
улица Кужанова дом: 21;
улица Победы дома: 22, 42, 76;
улица Индустриальная дом: 11;
улица Абая дома: 17, 24;
улица Гоголя дом: 11;
улица Пролетарская дом: 10;
улица Красина дом: 8;
улица Комсомольская дом: 6;
улица Крайняя дом: 8;
улица Менделеева дом: 10;
улица Кольцевая дом: 12;
улица Жуковского дом: 22;
улица Сатпаева дом: 9;
улица Победы дом: 22;
улица Московская дом: 3;
улица Луговая дом: 16;
улица Солнечная дом: 2.