Шахтинск қаласы, Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 239/2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 сәуірде № 6381-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қаласы, оның ішінде Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары 1, 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Шахтинску, поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 7 апреля 2023 года № 239/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 апреля 2023 года № 6381-09
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Шахтинску, поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

2. Шахтинск қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 1434/16 "Шахтинск қаласы бойынша, оның ішінде Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде № 4382 тіркелген);
2) 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 1684/37 "Шахтинск қаласы бойынша, оның ішінде Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы "Шахтинск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 қыркүйектегі XVI сессиясының № 1434/16 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде № 5621 болып тіркелген).

2. Признать утратившим силу следующие решения Шахтинского городского маслихата:
1) от 28 сентября 2017 года № 1434/16 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Шахтинску, в том числе по поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан" (зарегистрировано в Реестре государственных нормативных правовых актов № 4382);
2) от 26 декабря 2019 года № 1684/37 "О внесении изменений в решение XVI сессии Шахтинского городского маслихата от 28 сентября 2017 года № 1434/16 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Шахтинску, в том числе по поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан" (зарегистрировано в Реестре государственных нормативных правовых актов № 5621).