Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылы мен Шашубай кенті жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 112 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 желтоқсанда № 6541-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8, 11-баптарына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылы мен Шашубай кенті жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), осы шешімнің 1, 3, қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылы мен Шашубай кенті жерлерін бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері, осы шешімнің 2, 4, қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Р. Абеуов
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 112
шешіміне 1-қосымша
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 112
шешіміне 2-қосымша
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ номері
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I
Ақтоғай ауылы есептік квартал-(001-002)
2,00
2
II
Ақтоғай ауылы есептік квартал-(001-002)
1,50
3
III
Ақтоғай ауылы есептік квартал-(001-002)
0,7
4
IV
Жидебай ауылдық округі есептік квартал-(006). Қараменде би ауылдық округі есептік квартал-(008). Шабанбай би ауылдық округі есептік квартал-(014). Сарытерек ауылдық округі есептік квартал-(016). Нүркен ауылдық округі есептік квартал-(010).
0,50
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 112
шешіміне 3-қосымша
Ақтоғай ауданы, Шашубай кенті жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 112
шешіміне 4-қосымша
Ақтоғай ауданы, Шашубай кенті жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ номері
Бағалау аймағының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I
Шашубай кенті есептік квартал- (018-020)
2,00
2
I
3
ІІ
Шашубай кенті есептік квартал- (018-020)
1,50
4
III
Ақтоғай ауданының жер қоры есептік квартал- (040)
0,50

Об утверждении проект (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки территорий села Актогай и поселка Шашубай Актогайского района
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2023 года № 112. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 28 декабря 2023 года № 6541-09
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан маслихат района РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схемы) зонирования земель территорий села Актогай и поселка Шашубай Актогайского района, согласно приложениям 1, 3 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки территорий села Актогай и поселка Шашубай Актогайского района, согласно приложениям 2, 4 к настоящему решению .
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Р. Абеуов
Приложение 1 к решению
Актогайского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 112
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов села Актогай, Актогайского района
Приложение 2 к решению
Актогайского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года № 112
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов село Актогай, Актогайского района
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
Село Актогай учетный квартал-(001-002)
2,00
2
ІІ
Село Актогай учетный квартал-(001-002)
1,50
3
III
Село Актогай учетный квартал-(001-002)
0,7
4
IV
Сельский округ Жидебай учетный квартал -(006). Сельский округ Караменде би учетный квартал -(008). Сельский округ Шабанбай би учетный квартал -(013). Сельский округ Сарытерек учетный квартал -(016). Сельский округ Нуркен учетный квартал -(010).
0,50
Приложение 3 к решению
Актогайского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 112
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов поселка Шашубай, Актогайского района
Приложение 4 к решению
Актогайского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 112
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов поселка Шашубай, Актогайского района
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
Поселок Шашубай учетный квартал-(018-020)
2,00
2
I
3
ІІ
Поселок Шашубай учетный квартал-(018-020)
1,50
4
III
Земли запаса Актогайского района учетный квартал-(040)
0,50