Қарқаралы ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № VIII-10/74 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 қыркүйекте № 6487-09 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № VII-12/93 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 22.11.2023 № VII-12/93 шешімімен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарқаралы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Қарқаралы ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Қарқаралы ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасының (схемасының) негізінде жер салығының базалық мөлшерлемелеріне жер салығы мөлшерлемелері арттырылсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қарқаралы аудандық мәслихатының төрағасы С. Оспанов

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, повышении ставок земельного налога Каркаралинского района
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 19 сентября 2023 года № VIII-10/74. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 20 сентября 2023 года № 6487-09. Утратило силу решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 22 ноября 2023 года № VII-12/93
Сноска. Утратило cилу решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 22.11.2023 № VII-12/93.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), маслихат Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Каркаралинского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Повысить ставки земельного налога от базовых ставок земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель Каркаралинского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Каркаралинского районного маслихата С. Оспанов