Нұра ауданы әкімінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 2 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімінің 2023 жылғы 15 наурыздағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 наурызда № 6369-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Нұра ауданы әкімінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 2 шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27910 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Нұра ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұра ауданының әкімі Б. Муканов

О признании утратившим силу решения акима Нуринского района от 28 апреля 2022 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Нуринского района Карагандинской области от 15 марта 2023 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 марта 2023 года № 6369-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Нуринского района от 28 апреля 2022 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27910).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Нуринского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Нуринского района Б. Муканов