Қызылорда облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2023 жылғы 30 мамырдағы № 29 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы Н. Байкадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2023 жылғы 30 мамырдағы
№ 29 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қызылорда облысындағы жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау, қалалар және елді мекендердің аумақтарын абаттандырудың қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 16 мамырдағы № 121 шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5871 болып тіркелген);
2. ""Қызылорда облысындағы жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау, қалалар және елді мекендердің аумақтарын абаттандырудың қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 16 мамырдағы № 121 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 189 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6265 болып тіркелген);
3. ""Қызылорда облысындағы жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау, қалалар және елді мекендердің аумақтарын абаттандырудың қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 16 мамырдағы № 121 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 тамыздағы № 343 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6898 болып тіркелген);
4. ""Қызылорда облысындағы жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау, қалалар және елді мекендердің аумақтарын абаттандырудың қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 16 мамырдағы № 121 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 435 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7508 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Кызылординского областного маслихата
Решение Кызылординского областного маслихата от 30 мая 2023 года № 29
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Кызылординского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 30 мая 2023 года № 29
Перечень утративших силу некоторых решений Кызылординского областного маслихата
1. Решение Кызылординского областного маслихата от 16 мая 2017 года № 121 "Об утверждении правил содержания и защиты зеленых насаждений, благоустройства территорий городов и населенных пунктов Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5871);
2. Решение Кызылординского областного маслихата от 29 марта 2018 года № 189 "О внесении изменений и дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 16 мая 2017 года № 121 "Об утверждении правил содержания и защиты зеленых насаждений, благоустройства территорий городов и населенных пунктов Кызылординской области"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6265);
3. Решение Кызылординского областного маслихата от 19 августа 2019 года № 343 "О внесении изменений и дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 16 мая 2017 года № 121 "Об утверждении правил содержания и защиты зеленых насаждений, благоустройства территорий городов и населенных пунктов Кызылординской области"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6898);
4. Решение Кызылординского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 435 "О внесении изменений и дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 16 мая 2017 года № 121 "Об утверждении правил содержания и защиты зеленых насаждений, благоустройства территорий городов и населенных пунктов Кызылординской области"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7508).