Қызылорда қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 36-3/21 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 мамырда № 8412-11 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Кызылорда
Решение Кызылординского городского маслихата от 12 мая 2023 года № 36-3/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 мая 2023 года № 8412-11
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Қызылорда қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Қызылорда қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарының түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерін бекiту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 4 ақпандағы № 297-55/5 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7236 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Кызылорда согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 4 февраля 2020 года № 297-55/5 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Кызылорда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7236).

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының төрағасы И. Кутухуджаев
Қызылорда қалалық мәслихаты
2023 жылғы 12 мамырдағы
№ 36-3/21 шешіміне қосымша
Қызылорда қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілерінің түрлері
Есептік бірлік
1 есептік бірлігіне жылдық норма, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского городского маслихата И. Кутухуджаев
Приложение к решению
Кызылординский городской маслихат
от 12 мая 2023 года № 36-3/21
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Кызылорда
Виды объектов
накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма на 1 расчетную единицу, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель