Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 13-2/5 "Қызылорда қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 89-11/6 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 желтоқсанда № 8473-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 13-2/5 "Қызылорда қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8400-11 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының төрағасы И. Кутухуджаев

О признании утратившим силу решения Кызылординского городского маслихата от 28 апреля 2023 года № 13-2/5 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Кызылорда"
Решение Кызылординского городского маслихата от 20 декабря 2023 года № 89-11/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 декабря 2023 года № 8473-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 28 апреля 2023 года № 13-2/5 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Кызылорда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8400-11).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского городского маслихата И. Кутухуджаев