"Арал ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 маусымдағы № 68 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 168 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 желтоқсанда № 8476-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Арал ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 маусымдағы № 68 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8428-11 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б. Турахметов

О признании утратившим силу решения Аральского районного маслихата от 23 июня 2023 года № 68 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Аральскому району"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 декабря 2023 года № 8476-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аральского районного маслихата от 23 июня 2023 года № 68 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Аральскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8428-11).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов