Сексеуіл кентінің көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы Сексеуіл кенті әкімінің 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 27 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 сәуірде № 8384-11 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Сексеуіл кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 3, 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 1, 2018 жылғы 12 маусымдағы № 2 қорытындылары негізінде ШЕШТІМ:
1. Сексеуіл кентінің атауы жоқ көшесіне Әбу Насыр әл-Фараби атауы берілсін.
2. Сексеуіл кентінің келесі көшелері:
Октябрь көшесін Жақсылық Жетесов көшесіне;
Л. Говоров көшесін Дәріқұл Өтегенұлы көшесіне;
Комсомол көшесін Жұбанияз Қаратабанов көшесіне;
Карл Маркс көшесін Садық Әйменов көшесіне;
Москва көшесін Қапаш Қарақұлов көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сексеуіл кентінің әкімі С. Турешов

О присвоении наименования и переименовании улиц поселка Саксаульск
Решение акима поселка Саксаульск Аральского района Кызылординской области от 6 апреля 2023 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 апреля 2023 года № 8384-11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка Саксаульск и на основании заключении областной ономастической комиссии от 21 сентября 2016 года № 3, от 26 апреля 2017 года № 1, от 12 июня 2018 года № 2, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице поселка Саксаульск наименование Әбу Насыр әл-Фараби.
2. Переименовать следующие улицы поселка Саксаульск:
улицу Октябрь на улицу Жақсылық Жетесов;
улицу Л. Говоров на улицу Дәріқұл Өтегенұлы;
улицу Комсомол на улицу Жұбанияз Қаратабанов;
улицу Карл Маркс на улицу Садық Әйменов;
улицу Москва на улицу Қапаш Қарақұлов.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Саксаульск С. Турешов