Қазалы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 7 маусымдағы № 92 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 маусымда № 8425-11 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес, Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Казалинского района
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 7 июня 2023 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 июня 2023 года № 8425-11.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Қазалы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Қазалы ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазалы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 10 қаңтардағы № 04 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6152 болып тіркелген);

1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Казалинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Казалинского района:
1) постановление акимата Казалинского района от 10 января 2018 года № 04 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в Казалинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6152);

2) "Қазалы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 10 қаңтардағы № 04 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 16 тамыздағы № 124 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6893 болып тіркелген).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазалы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

2) постановление акимата Казалинского района от 16 августа 2019 года № 124 "О внесении изменений в постановление акимата Казалинского района от 10 января 2018 года № 04 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в Казалинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6893).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казалинского района.