"Қазалы ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 20 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 желтоқсандағы № 125 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 желтоқсанда № 8474-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазалы ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 20 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8406-11 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. ӘЛІШ

О признании утратившим силу решения Казалинского районного маслихата от 28 апреля 2023 года № 20 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Казалинскому району"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19 декабря 2023 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 декабря 2023 года № 8474-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казалинского районного маслихата от 28 апреля 2023 года № 20 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Казалинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8406-11).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Казалинского района Ғ. ӘЛІШ