"Жаңақорған ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 51 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 136 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 желтоқсанда № 8479-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңақорған ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 51 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8441-11 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының төрағасы Г. Сопбеков

О признании утратившим силу решения маслихата Жанакорганского района от 27 июня 2023 года № 51 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Жанакорганскому району"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 декабря 2023 года № 8479-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Жанакорганского района от 27 июня 2023 года № 51 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Жанакорганскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8441-11).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков