"Сырдария ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидасын бекіту туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 222 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 78 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 қаңтарда № 8482-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сырдария ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидасын бекіту туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 222 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4658 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихат төрағасы Е. Әжікенов

О признании утратившим силу решения Сырдарьинского районного маслихата от 10 апреля 2014 года № 222 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Сырдарьинского района"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2023 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 января 2024 года № 8482-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сырдарьинского районного маслихата от 10 апреля 2014 года № 222 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Сырдарьинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4658).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов