"Шиелі ауданының елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы" бірлескен Шиелі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 304 қаулысына және Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 қарашадағы № 31/17 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 247-қ бірлескен қаулысы және Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2/8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 мамырда № 8403-11 болып тіркелді
Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1."Шиелі ауданының елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы" бірлескен Шиелі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 304 қаулысына және Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 қарашадағы № 31/17 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6540 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгiзiлсiн:
көрсетілген бірлескен қаулы және шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасына сәйкес Шиелі ауданының Тұран ауылдық округі Шеген Қодаманов ауылының, Керделі ауылдық округі Нартай Бекежанов ауылының, Иіркөл ауылдық округі Ыбырай Жахаев ауылының, Бәйгеқұм ауылдық округі Бәйгеқұм ауылының, Жуантөбе ауылдық округі Алғабас ауылының, Бәйтерек ауылдық округі Бидайкөл ауылының шекаралары (шектері) өзгертілсін.";
көрсетілген бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасы осы бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шиелі ауданының әкімі Н. Ахатов
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы А. Жандарбеков
Шиелі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 28 сәуірдегі
№ 2/8 бірлескен қаулысына
және шешіміне қосымша
бірлескен Шиелі ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 14 қарашадағы
№ 304 қаулысына
және Шиелі аудандық мәслихатының
2018 жылғы 14 қарашадағы
№ 31/17 шешіміне қосымша
Шиелі ауданының Тұран ауылдық округі Шеген Қодаманов ауылының, Керделі ауылдық округі Нартай Бекежанов ауылының, Иіркөл ауылдық округі Ыбырай Жахаев ауылының, Бәйгеқұм ауылдық округі Бәйгеқұм ауылының, Жуантөбе ауылдық округі Алғабас ауылының, Бәйтерек ауылдық округі Бидайкөл ауылының шекаралары (шектері)
Жерлердің атауы
Жалпы көлемі (гектар)
Оның ішінде (гектар):
Басқа да жерлер
ауыл шаруашылығы алқаптары
егістік
көп жылдық екпелер
шабындық
жайылымдар
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Тұран ауылдық округі, Шеген Қодаманов ауылы

О внесении изменений в совместное постановление акимата Шиелийского района от 14 ноября 2018 года № 304 и решение Шиелийского районного маслихата от 14 ноября 2018 года № 31/17 "Об изменении границ (черты) населенных пунктов Шиелийского района"
Совместное постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 28 апреля 2023 года № 247-қ и решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 28 апреля 2023 года № 2/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 мая 2023 года № 8403-11
Акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Шиелийского района от 14 ноября 2018 года № 304 и решение Шиелийского районного маслихата от 14 ноября 2018 года № 31/17 "Об изменении границ (черты) населенных пунктов Шиелийского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6540) следующие изменения:
пункт 1 указанного совместного постановления и решения изложить в новой редакции:
"1. Изменить границы (черты) села Шеген Кодаманова сельского округа Туран, села Нартая Бекежанова сельского округа Кердели, села Ибрая Жахаева сельского округа Иркуль, села Байгакум сельского округа Байгакум, села Алгабас сельского округа Жуантобе, села Бидайколь сельского округа Байтерек Шиелийского района согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.";
приложение к указанному совместному постановлению и решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Шиелийского района Н. Ахатов
Председатель Шиелийского районного маслихата А. Жандарбеков
Приложение к совместному постановлению
и решению Шиелийcкого районного
маслихата от 28 апреля 2023 года № 2/8
Приложение к совместному постановлению
акимата Шиелийского района
от 14 ноября 2018 года № 304
и решению Шиелийского районного маслихата
от 14 ноября 2018 года № 31/17
Границы (черты) села Шеген Кодаманова сельского округа Туран, села Нартая Бекежанова сельского округа Кердели, села Ибрая Жахаева сельского округа Иркуль, села Байгакум сельского округа Байгакум, села Алгабас сельского округа Жуантобе, села Бидайколь сельского округа Байтерек Шиелийского района
Наименования земель
Общая площадь (гектар)
в том числе (гектар):
сельскохозяйственные угодья
другие земли
пашня
многолетние насаждения
сенокос
пастбище
1
2
3
4
5
6
7
8
1
село Шеген Кодаманов сельского округа Туран