Бәйтерек ауылдық округі Бидайкөл ауылының атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Байтерек ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 8 маусымдағы № 478 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 маусымда № 8424-11 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бидайкөл ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 тамыздағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Бәйтерек ауылдық округі Бидайкөл ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне Абат Қазбеков көшесі;
атауы жоқ көшесіне Базарбай Мәмбетов көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бәйтерек ауылдық округінің әкімі Ж. Ақбергенов

О присвоении наименовании безымянным улицам села Бидайколь сельского округа Байтерек
Решение акима сельского округа Байтерек Шиелийского района Кызылординской области от 8 июня 2023 года № 478. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 июня 2023 года № 8424-11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Бидайколь и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 августа 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Бидайколь сельского округа Байтерек следующие наименования:
безымянной улице улица Абат Қазбеков;
безымянной улице улица Базарбай Мәмбетов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Байтерек Ж. Ақбергенов