Маңғыстау облысы бойынша 2023 жылға арналған жер үстi көздерiндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 5/47 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 қазанда № 4605-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Су Кодексінің 38 бабының 5)-тармақшасына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2023 год по Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата от 27 сентября 2023 года № 5/47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 октября 2023 года № 4605-12
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан, Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы бойынша 2023 жылға арналған жер үстi көздерiндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2023 год по Мангистауской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан".