Маңғыстау ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 12 "Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімінің 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 4 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 сәуірде № 4547-12 болып тіркелді
Маңғыстау ауданы әкімі ШЕШТІМ:
1. "Маңғыстау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" Маңғыстау ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы №12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2787 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
№171 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№171 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайөтес ауылдық округі, Сайөтес ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Маңғыстау ауданы бойынша білім бөлімінің "Өтес жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сайөтес ауылы, №6,7,9 теміржол бекеттері.";
№178 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№178 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұщықұдық ауылдық округі, Тұщықұдық ауылы, Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Тұщықұдық ауылы, Қияқты, Досалы елді мекендері.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау ауданының әкімі Г. Ниязов
Аты-жөні
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау аудандық сайлау
комиссиясы

О внесении изменений в решение акима Мангистауского района от 29 июня 2015 года № 12 "Об образовании избирательных участков в Мангистауском районе"
Решение акима Мангистауского района Мангистауской области от 14 апреля 2023 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 апреля 2023 года № 4547-12
Аким Мангистауского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мангистауского района от 29 июня 2015 года №12 "Об образовании избирательных участков в Мангистауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2787) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок №171 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №171
Месторасположение: сельский округ Сайотес, село Сайотес, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Отес" отдела образования по Мангистаускому району управления образования Мангистауской области.
Границы: село Сайотес, железнодорожные разъезды №6,7, 9.";
избирательный участок №178 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №178
Месторасположение: сельский округ Тущикудык, село Тущикудык, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
Границы: село Тущикудык, населенные пункты Киякты, Досалы.".
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Маңғыстау ауданының әкімі Г. Ниязов
"СОГЛАСОВАНО"
Мангистауская районная
избирательная комиссия