Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота 2023 жылға белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 2 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" бұйрығына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Түпқараған ауданы бойынша 2023 жылға арналған ата - анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата - анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін халықты жұмыспен қамту орталықтарында бар бос жұмыс орындарына сәйкес квота белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц освобожденных из мест лишения свободы, лиц состоящих на учете службы пробации на 2023 год
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 4 января 2023 года № 2
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Установить квоту рабочих мест на 2023 год по Тупкараганскому району для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации, в соответствии с имеющимися в центрах занятости населения вакантными рабочими местами.

2.Түпқараған ауданының әкімдігінің 2022 жылы 30 мамырдағы № 115 қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түпқараған ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4.Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а. Т. Алтынгалиев
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 04 қаңтардағы
№ 2 қаулысына 1-қосымша
2023 жылға Түпқараған ауданы бойынша ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ұйым атауы
Жыл басындағы жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар санатына жатқызылған жұмыскерлермен қамтылған жұмыс орындарының
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар санатына жатқызылған жұмыскерлермен қамтылған жұмыс орындарының саны
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар санатына жатқызылған жұмыскерлермен қамтылған жұмыс орындарының саны
Квота
Саны
Квота
Саны
Квота
Саны
1
"Delta Solution Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

2.Признать утратившим силу постановления акимата Тупкраганского района № 115 от 30 мая 2022 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тупкараганского района.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
И.о. акима района Т. Алтынгалиев
приложение 1 к
постановлению № 2
акимата Тупкараганского района
"04" января 2022 года
Квота рабочих мест на 2023 год для для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц освобожденных из мест лишения свободы, лиц состоящих на учете службы пробации"
Наименование работодателя
Списочная численность работников на начало года (человек)
Рабочих мест, охваченных работниками, потерявшими родителей до достижения ими совершеннолетия или оставшимися без попечения родителей, отнесенными к категории молодежи, являющейся выпускниками организаций образования
Количество рабочих мест, охваченных работниками, отнесенных к категории лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Количество рабочих мест, охваченных работниками, отнесенных к категории лиц, состоящих на учете службы пробации
Квота
Саны
Квота
Саны
Квота
Саны
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Delta Solution Service"