Түпқараған аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 қазандағы № 6/43 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қазанда № 4610-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 20/146 "Түпқараған ауданының Форт-Шевченко қаласы мен ауылдарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін қала, ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидаларды бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2420);
2) 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 9/57 "Түпқараған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі №20/146 "Түпқараған ауданының Форт-Шевченко қаласы мен ауылдарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін қала, ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидаларды бекіту туралы" шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының төрағасы А. Нугманов

О признании утратившими силу некоторых решений Тупкараганского районного маслихата
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 9 октября 2023 года № 6/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 16 октября 2023 года № 4610-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Тупкараганского районного маслихата:
1) решение от 11 апреля 2014 года № 20/146 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества города Форт-Шевченко и сел Тупкараганского района и определения количества представителей жителей города, села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №2420);
2) решение от 10 декабря 2021 года № 9/57 "О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 11 апреля 2014 года №20/146 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества города Форт-Шевченко и сел Тупкараганского района и определения количества представителей жителей города, села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель Тупкараганского районного маслихата А. Нугманов