Мұнайлы ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 3/19 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 мамырда № 4572-12 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 30 қарашадағы 2023 жылғы № 8/53 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 8/53 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы №787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері – болу құнының 1 (бір) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының төрағасы Б. Билялов

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Мунайлинскому району
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 18 мая 2023 года № 3/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 мая 2023 года № 4572-12. Утратило силу решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 30 ноября 2023 года № 8/53.
Сноска. Утратило силу решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 30.11.2023 № 8/53 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января 2023 года – в размере 1 (один) процента от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов