Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 28 наурыздағы № 122 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 наурызда № 9944 болып тіркелді
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344 "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования"
Постановление акимата Костанайской области от 28 марта 2023 года № 122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 марта 2023 года № 9944
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29029 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 137-1 жолмен толықтырылсын:
"

1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 3 августа 2022 года № 344 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29029) следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
дополнить строкой, порядковый номер 137-1, следующего содержания:
"

137-1
Қамысты-Аят өзені: суарылатын егістік учаскесі шегінде
500
35
";
198 және 199 реттік нөмірлері мен жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
"
198
Тоғызақ өзені: Гурьяновское ауылындағы "Комсомольская птицефабрика" акционерлік қоғамының өндірістік алаңы
300
35
199
Тоғызақ өзені: Надеждинка ауылы аумағында орналасқан құрылыс тасы кен орнын әзірлеу
807,5
100
".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

137-1
Река Камысты-Аят: в пределах участка под орошаемую пашню
500
35
";
строки, порядковые номера 198 и 199, изложить в новой редакции:
"
198
Река Тогузак: производственная площадка акционерного общества "Комсомольская птицефабрика" в селе Гурьяновское
300
35
199
Река Тогузак: разработка месторождения строительного камня на территории села Надеждинка
807,5
100
".
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов
Келісілді
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау
комитетінің Қостанай облысының
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
Келісілді
"Қазақстан Республикасы Экология
және табиғи ресурстар министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу және
қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесі

1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Департамент
санитарно-эпидемиологического
контроля Костанайской области
Комитета санитарно-
эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция по
регулированию использования и
охране водных ресурсов Комитета
по водным ресурсам Министерства
экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан"