Қостанай облысы бойынша 2023 жылға арналған бюджет қаражатының көлемі шегінде балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 25 мамырдағы № 215 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 мамырда № 10014 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 8-4) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дополнительное образование детей в пределах объемов бюджетных средств по Костанайской области на 2023 год
Постановление акимата Костанайской области от 25 мая 2023 года № 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 мая 2023 года № 10014. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-4) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қостанай облысы бойынша 2023 жылға арналған бюджет қаражатының көлемі шегінде балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жариялағанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дополнительное образование детей в пределах объемов бюджетных средств по Костанайской области на 2023 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов
Қостанай облысы әкімдігінің
2023 жылғы 25 мамырдағы
№ 215 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы бойынша 2023 жылға арналған бюджет қаражатының көлемі шегінде балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бағыты
Білім алушылар мен тәрбиеленушілердің саны
Бір білім алушыға және тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың айына орташа құны (теңге)
қала
ауыл
қала
ауыл
1
Ғылыми-техникалық
145
145

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области
от 25 мая 2023 года
№ 215
Государственный образовательный заказ на дополнительное образование детей в пределах объемов бюджетных средств по Костанайской области на 2023 год
Направление
Количество обучающихся и воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного обучающегося и воспитанника в месяц (тенге)
город
село
город
село
1
Научно-техническое
145
145