Қостанай облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 85 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 желтоқсанда № 10112-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Қостанай облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы М. Жутаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысының
Полиция департаменті"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_________________
2023 жылғы " " ________
"Қостанай облысы
әкімдігінің жұмыспен
қамтуды үйлестіру және
әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________________
2023 жылғы " " ________
Қостанай
облыстық мәслихатының
2023 жылғы "11" желтоқсан
№ 85 шешіміне
қосымша
Қостанай облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
1. Қостанай облысы мәслихатының "Қостанай облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 16 тамыздағы № 180 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7176 болып тіркелген).
2. Қостанай облысы мәслихатының "Мәслихаттың 2017 жылғы 16 тамыздағы № 180 "Қостанай облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы" 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 350 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8177 болып тіркелген).
3. Қостанай облысы мәслихатының "Мәслихаттың 2017 жылғы 16 тамыздағы № 180 "Қостанай облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 9 шілдедегі № 73 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Костанайского областного маслихата
Решение маслихата Костанайской области от 11 декабря 2023 года № 85. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 21 декабря 2023 года № 10112-10
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Костанайского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно осуществляющий полномочия председателя Костанайского областного маслихата М. Жутаев
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Департамент
полиции Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
_________________
" " ________ 2023 года
Руководитель государственного
учреждения "Управление
координации занятости
и социальных программ
акимата Костанайской области"
______________________
" " ________ 2023 года
Приложение
к решению Костанайского
областного маслихата
от "11" декабря 2023 года
№ 85
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Костанайского областного маслихата
1. Решение маслихата Костанайской области "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Костанайской области" от 16 августа 2017 года № 180 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7176).
2. Решение маслихата Костанайской области "О внесении изменения и дополнения в решение маслихата от 16 августа 2017 года № 180 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Костанайской области"" от 12 декабря 2018 года № 350 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8177).
3. Решение маслихата Костанайской области "О внесении изменений в решение маслихата от 16 августа 2017 года № 180 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Костанайской области"" от 9 июля 2021 года № 73.