Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 6 қазандағы № 290 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 қазанда № 10068 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Жарнама туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Лисаков қаласы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуі;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лисаков қаласының әкімі А. Ибраев
Лисаков қаласының әкімдігі
2023 жылғы 6 қазандағы
№ 290 қаулысына
қосымша
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
1. Лисаков қаласы, 1 шағынауданы, № 10 өндірістік ғимараттың тұғыры;
2. Лисаков қаласы, 1 шағынауданы № 3 тұрғын үйдің тұғыры;
3. Лисаков қаласы, 1 шағынауданы № 32 коммуналдық қызмет көрсету объектісінің тұғыры;
4. Лисаков қаласы, 2 шағынауданы, № 32 сауда объектісінің жанындағы тұғыр;
5. Лисаков қаласы, 3 шағынауданы, № 2а сауда объектісінің жанындағы тұғыр;
6. Лисаков қаласы, 3 шағынауданы, № 26 сауда объектісінің тұғыры;
7. Лисаков қаласы, 4 шағынауданы, № 26 сауда объектісінің жанындағы тұғыр;
8. Лисаков қаласы, 5 шағынауданы, № 4 тұрғын үйдің жанындағы тұғыр;
9. Лисаков қаласы, 6 шағынаудан, № 1 тұрғын үйдің жанындағы тұғыр;
10. Лисаков қаласы, 6 шағынаудан, № 1А сауда объектісінің тұғыры;
11. Лисаков қаласы, 7 шағынауданы, № 8А қоғамдық ұйым объектісінің жанындағы тұғыр;
12. Октябрь кенті, № 31 сауда объектісінің жанындағы тұғыр, Алматы көшесі;
13. Октябрьский кенті, № 62В сауда объектісінің тұғыры, Уральская көшесі.

Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 6 октября 2023 года № 290. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 10 октября 2023 года № 10068
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел архитектуры и градостроительства акимата города Лисаковска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Лисаковска после его официального опубликовании.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Лисаковска.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Лисаковска А. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
города Лисаковска
от 6 октября 2023 года
№ 290
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
1. Город Лисаковск, микрорайон 1, тумба у производственного здания № 10;
2. город Лисаковск, микрорайон 1, тумба у жилого дома № 3;
3. город Лисаковск, микрорайон 1, тумба у объекта коммунального обслуживания № 32;
4. город Лисаковск, микрорайон 2, тумба у объекта торговли № 32;
5. город Лисаковск, микрорайон 3, тумба у объекта торговли № 2А;
6. город Лисаковск, микрорайон 3, тумба у объекта торговли № 26;
7. город Лисаковск, микрорайон 4, тумба у объекта торговли № 26;
8. город Лисаковск, микрорайон 5, тумба у жилого дома № 4;
9. город Лисаковск, микрорайон 6, тумба у жилого дома № 1;
10. город Лисаковск, микрорайон 6, тумба у объекта торговли № 1А;
11. город Лисаковск, микрорайон 7, тумба у объекта общественной организации № 8А;
12. поселок Октябрьский, тумба у объекта торговли № 31, улица Алматинская;
13. поселок Октябрьский, тумба у объекта торговли № 62В, улица Уральская.