Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Новоселов ауылдық округінің Соснов ауылының шекарасын өзгерту және белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 132 және Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 15 бірлескен қаулысы және шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 сәуірде № 9977 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабы 3) тармақшасына сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об изменении и установлении границы села Сосновка Новоселовского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области
Совместные постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 14 апреля 2023 года № 132 и решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14 апреля 2023 года № 15. Зарегистрированы Департаментом юстиции Костанайской области 21 апреля 2023 года № 9977
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Новоселов ауылдық округінің Соснов ауылының шекарасына Әулиекөл ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 910 гектар жерді қосу арқылы, Новоселов ауылдық округінің Соснов ауылының шекарасы өзгертіліп, жалпы көлемі 2770 гектар шекарасында қоса берілген жерлердің экспликациясына сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төреғасы Д. Койшибаев
Әулиекөл ауданының әкімі Е. Теменов

1. Изменить границы села Сосновка Новоселовского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области путем включения 910 гектара земель сельскохозяйственного назначения Аулиекольского района в границы села Сосновка Новоселовского сельского округа, установив границы общей площадью 2770 гектар согласно прилагаемой экспликации земель.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев
Аким Аулиекольского района Е. Теменов
Приложение