Мәслихаттың 2018 жылғы 15 наурыздағы № 187 "Әулиекөл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылуы туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 34 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 сәуірде № 9984 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2 - тармағына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 15 наурыздағы № 187 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7673 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төреғасы Д. Койшибаев

О признании утратившим силу решения маслихата от 15 марта 2018 года № 187 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Аулиекольского районного маслихата"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 апреля 2023 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 апреля 2023 года № 9984
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Аулиекольского районного маслихата" от 15 марта 2018 года № 187 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7673).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев