Мәслихаттың 2021 жылғы 6 қазандағы № 61 "Денисов ауданында мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2023 жылғы 13 сәуірдегі № 13 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 сәуірде № 9966 болып тіркелді
Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2021 жылғы 6 қазандағы № 61 шешіміне "Денисов ауданында мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24787 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Оқытуға жұмсалған шығындарды өтеу дәрігерлік-консультациялық комиссияның қорытындысында белгіленген мерзім аяқталғанға дейін өтініш берген айдан бастап ай сайын жүргізіледі.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының төрағасы В. Шерер

О внесении изменения в решение маслихата от 6 октября 2021 года № 61 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в Денисовском районе"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 13 апреля 2023 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 апреля 2023 года № 9966
Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 6 октября 2021 года № 61 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в Денисовском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24787) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному решению:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Возмещение затрат на обучение производится ежемесячно с месяца обращения до окончания срока, установленного в заключении врачебно-консультационной комиссии.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Денисовского районного маслихата В. Шерер