Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 76 "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 маусымдағы № 104 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 маусымда № 10033 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2019 жылғы 13 мамырдағы № 76 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8430 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Денисов ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Денисов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданы әкімінің орынбасары Е. Подело

О признании утратившим силу постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 13 мая 2019 года № 76 "Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком"
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 27 июня 2023 года № 104. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 27 июня 2023 года № 10033
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Денисовского района Костанайской области "Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком" от 13 мая 2019 года № 76 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8430).
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата Денисовского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Денисовского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Денисовского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель акима Денисовского района Е. Подело