Мәслихаттың 2021 жылғы 22 қазандағы № 71 "Жітіқара ауданында мүгедектігі бар адамдар қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі және мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 265 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 сәуірде № 9957 болып тіркелді
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданында мүгедектігі бар адамдар қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі және мөлшерін айқындау туралы" 2021 жылғы 22 қазандағы № 71 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25037 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1-қосымшаның 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Оқытуға жұмсалған шығындарды өтеу дәрігерлік-консультациялық комиссияның қорытындысында белгіленген мерзім аяқталғанға дейін өтініш берген айдан бастап жүргізіледі.";
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының төрағасы Н. Уразалинов

О внесении изменения в решение маслихата от 22 октября 2021 года № 71 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа лиц с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в Житикаринском районе"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 7 апреля 2023 года № 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 апреля 2023 года № 9957
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа лиц с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в Житикаринском районе" от 22 октября 2021 года № 71, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25037) следующее изменение:
пункт 4 приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции:
"4. Возмещение затрат на обучение производится с месяца обращения до окончания срока, установленного в заключении врачебно-консультационной комиссии.";
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Житикаринского районного маслихата Н. Уразалинов