Қамысты аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 17 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 сәуірде № 9979 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың мынадай шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Қамысты аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 14 наурыздағы № 158 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7644 болып тіркелген);
2) "Мәслихаттың 2018 жылғы 14 наурыздағы № 158 "Қамысты аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 25 наурыздағы № 108.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков

О признании утратившими силу некоторых решений Камыстинского районного маслихата
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 14 апреля 2023 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 апреля 2023 года № 9979
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
1) "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Камыстинского районного маслихата" от 14 марта 2018 года № 158 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7644);
2) "О внесении изменений в решение маслихата от 14 марта 2018 года № 158 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Камыстинского районного маслихата" № 108 от 25 марта 2022 года.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков