Меңдіқара ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 31 наурыздағы № 8 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 сәуірде № 9950 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы, 2-тармағының 2-10-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Меңдіқара ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері - болу құнының 5 (бес) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
К. Рахметкалиев

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Мендыкаринскому району
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 31 марта 2023 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 апреля 2023 года № 9950. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2-10 пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Републики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристкого взноса для иностранцев", Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристкого взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно – 5 (пять) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
К. Рахметкалиев