Мәслихаттың 2014 жылғы 28 қарашадағы № 272 "Меңдіқара ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 21 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 сәуірде № 9971 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 22 мамырдағы № 127 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 22.05.2024 № 127 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 28 қарашадағы № 272 "Меңдіқара ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5241 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшаның 3 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысын уәкілетті орган тұрғын үй көмегін тағайындауға өтініш білдірген тоқсанның алдындағы тоқсанға Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 226 "Тұрғын үй көмегін алуға үміткер отбасының (Қазақстан Республикасы азаматының) жиынтық табысын есептеу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20498 болып тіркелген) бұйрығына айқындалған тәртіппен есептейді.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудаңдық мәслихаттың төрағасы К. Рахметкалиев

О внесении изменения в решение маслихата от 28 ноября 2014 года № 272 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Мендыкаринском районе"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 4 апреля 2023 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 апреля 2023 года № 9971. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22 мая 2024 года № 127
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22.05.2024 № 127 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 ноября 2014 года № 272 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Мендыкаринском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5241) следующее изменение:
пункт 3 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
3. Совокупный доход малообеспеченной семьи (гражданина) исчисляется уполномоченным органом за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи, в порядке, определяемом приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 24 апреля 2020 года № 226 "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина Республики Казахстан), претендующей на получение жилищной помощи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20498).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата К. Рахметкалиев