Бейімбет Майлин аудан мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 10 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 сәуірде № 9962 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес аудан мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мынадай шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
1) Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 15 наурыздағы № 180 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7675 болып тіркелген) шешімі;
2) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2018 жылғы 15 наурыздағы № 180 "Таран аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 329 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8831 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин аудан маслихатының төрағасы Д. Мартин

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Беимбета Майлина
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 6 апреля 2023 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 апреля 2023 года № 9962
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения:
1) решение маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Беимбета Майлина" от 15 марта 2018 года № 180 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7675);
2) решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 15 марта 2018 года № 180 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Тарановского районного маслихата" от 18 декабря 2019 года № 329 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8831).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Беимбета Майлина Д. Мартин