Ұзынкөл ауданы елді мекендерінің және Ұзынкөл ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 52 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 қаңтарда № 10136-10 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8 - бабының 2 - тармағына, 11-бабының 1 - тармағына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұзынкөл ауданы елді мекендерінің және Ұзынкөл ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Ұзынкөл ауданы елді мекендерінің және Ұзынкөл ауылының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3, 4-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
3. Аудандық мәслихаттың "Ұзынкөл ауданының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 156 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7442 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
маслихат төрағасы Н. Булатов
Мәслихатының
2023 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 52 Шешіміне
1 қосымша
Ұзынкөл ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Мәслихатының
2023 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 52 шешіміне
2 қосымша
Ұзынкөл ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Мәслихатының
2023 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 52 Шешіміне
3 қосымша
Ұзынкөл ауылының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ номірі
Бағалау аймағының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I
Энергетиков көшесі, Украинская көшесі, Джамбурчина атындағы көшесі, Молодежная 1 көшесі, Молодежная 2 көшесі, Шапағат көшесі, Сельская көшесі, Белорусская көшесі, ПДУ көшесі, Шокана Валиханова көшесі Габита Мусрепова көшесінен Джамбурчина атындағы көшесіне дейін, Целинная көшесі Габита Мусрепова көшесінен Украинская көшесіне дейін, Бауыржана Момышулы көшесі Целинная көшесінен Аблайхана көшесіне дейін, Нуркина көшесі Целинная көшесінен Аблайхана көшесіне дейін, Ворошилова көшесі Целинная көшесінен Аблайхана көшесіне дейін, Амангельды көшесі Целинная көшесінен Аблайхана көшесіне дейін, Алтынсарина көшесі Шокана Валиханова көшесінен Аблайхана көшесіне дейін (квартал 001 (I);
Озерная көшесі, Заозерная көшесі, Көктем көшесі, Абая жолағы, Арай көшесі, Гидростроя көшесі, Сейфулина көшесі, Окружная көшесі, Братская көшесі, Келісім көшесі, Токтара Аубакирова көшесі, Мира көшесі, Бауыржана Момышулы көшесі Хакимжана Наурызбаева атындағы көшесінен Аблайхана көшесіне дейін, Нуркина көшесі Хакимжана Наурызбаева атындағы көшесінен Аблайхана көшесіне дейін, Ворошилова көшесі Хакимжана Наурызбаева атындағы көшесінен Аблайхана көшесіне дейін, Амангельды Озерная атындағы көшесінен Аблайхана көшесіне дейін, Алтынсарина көшесі улицы имени Хакимжана Наурызбаева атындағы көшесінен Аблайхана көшесіне дейін, Абая көшесі Гидросторой көшесінен Габита Мусрепова көшесіне дейін, Хакимжана Наурызбаева атындағы көшесі Габита Мусрепова көшесінен Сейфуллина көшесіне дейін (квартал 002 (I);

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Узунколь и населенных пунктов Узункольского района
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 6 декабря 2023 года № 52. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 30 января 2024 года № 10136-10
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель села Узунколь и населенных пунктов Узункольского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Узунколь и населенных пунктов Узункольского района, согласно приложениям 3, 4 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение районного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки Узункольского района" от 11 декабря 2017 года № 156 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7442).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Н. Булатов
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 декабря 2023 года
№ 52
Проект (схема) зонирования земель села Узунколь
Приложение 2
к решению маслихата
от 6 декабря 2023 года
№ 52
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов Узункольского района
Приложение 3
к решению маслихата
от 6 декабря 2023 года
№ 52
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Узунколь
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
улица Энергетиков, улица Украинская, улица имени Джамбурчина, улица Молодежная 1, улица Молодежная 2, улица Шапағат, улица Сельская, улица Белорусская, улица ПДУ, улица Шокана Валиханова от улицы Габита Мусрепова до улицы имени Джамбурчина, улица Целинная от улицы Габита Мусрепова до улицы Украинская, улица Бауыржана Момышулы от улица Целинная до улицы Аблайхана, улица Нуркина от улица Целинная до улицы Аблайхана, улица Ворошилова от улица Целинная до улицы Аблайхана, улица Амангельды от улица Целинная до улицы Аблайхана, улица Алтынсарина от улица Шокана Валиханова до улицы Аблайхана (квартал 001 (I);
улица Озерная, улица Заозерная, улица Көктем, переулок Абая, улица Арай, улица Гидростроя, улица Сейфулина, улица Окружная, улица Братская, улица Келісім, улица Токтара Аубакирова, улица Мира, улица Бауыржана Момышулы от улицы имени Хакимжана Наурызбаева до улицы Аблайхана, улица Нуркина от улицы имени Хакимжана Наурызбаева до улицы Аблайхана, улица Ворошилова от улицы имени Хакимжана Наурызбаева до улицы Аблайхана, улица Амангельды от улицы Озерная до улицы Аблайхана, улица Алтынсарина от улицы от улицы имени Хакимжана Наурызбаева до улицы Аблайхана улица Абая от улицы Гидросторой до улицы Габита Мусрепова улица имени Хакимжана Наурызбаева от улицы Габита Мусрепова до улицы Сейфуллина (квартал 002 (I);

Өркен көшесі, Степная көшесі, Мерей көшесі, Тұлпар көшесі, 2 микрорайон, Конечная көшесі, Лесная көшесі, Болташа Дощанова көшесі Аблайхана көшесінен Габита Мусрепова көшесіне дейін, Павлова көшесі Аблайхана көшесінен Целинная көшесіне дейін, Капара Токбаева көшесі Аблайхана көшесінен Степная көшесіне дейін, Горького көшесі Аблайхана көшесінен Өркен көшесіне дейін, Николая Титова көшесі Аблайхана көшесінен Өркен көшесіне дейін, Пушкина көшесі Аблайхана көшесінен Валиханова көшесіне дейін, Целинная көшесі Конечная көшесінен Габита Мусрепова көшесіне дейін, Шокана Валиханова көшесі Конечная көшесінен Габита Мусрепова көшесіне дейін (квартал 003 (I);
1 микрорайон, 40 лет Победы көшесі, Телецентр көшесі, Жангельдина көшесі, Самал көшесі, Гагарина көшесі, Водопроводная көшесі, Амреша Дарменова көшесі, Абая көшесі Водопроводная көшесінен Габита Мусрепова көшесіне дейін, Болташа Дощанова көшесі Аблайхана көшесінен Хакимжана Наурызбаева атындағы көшесіне дейін, Капара Токбаева көшесі Аблайхана көшесінен Хакимжана Наурызбаева атындағы көшесіне дейін, Павлова көшесі Аблайхана көшесінен Хакимжана Наурызбаева атындағы көшесіне дейін, Горького көшесі Аблайхана көшесінен Хакимжана Наурызбаева атындағы көшесіне дейін, Николая Титова көшесі Аблайхана көшесінен Хакимжана Наурызбаева атындағы көшесіне дейін, Пушкина көшесі Аблайхана көшесінен Хакимжана Наурызбаева атындағы көшесіне дейін, Хакимжана Наурызбаева атындағы көшесі Габита Мусрепова көшесінен Николая Титова көшесіне дейін (квартал 004 (I)
1,8
2
II

улица Өркен, улица Степная, улица Мерей, улица Тұлпар, 2 микрорайон, улица Конечная, улица Лесная, улица Болташа Дощанова от улицы Аблайхана до улицы Габита Мусрепова, улица Павлова от улицы Аблайхана до улицы Целинная, улица Капара Токбаева от улицы Аблайхана до улицы Степная, улица Горького от улицы Аблайхана до улицы Өркен, улица Николая Титова от улицы Аблайхана до улицы Өркен, улица Пушкина от улицы Аблайхана до улицы Валиханова, улица Целинная от улицы Конечная до улицы Габита Мусрепова, улица Шокана Валиханова от улицы Конечная до улицы Габита Мусрепова (квартал 003 (I);
1 микрорайон, улица 40 лет Победы, улица Телецентр, улица Жангельдина, улица Самал, улица Гагарина, улица Водопроводная, улица Амреша Дарменова, улица Абая от улицы Водопроводная до улицы Габита Мусрепова, улица Болташа Дощанова, от улицы Аблайхана до улицы имени Хакимжана Наурызбаева, улица Капара Токбаева от улицы Аблайхана до улицы имени Хакимжана Наурызбаева, улица Павлова от улицы Аблайхана до улицы имени Хакимжана Наурызбаева, улица Горького от улицы Аблайхана до улицы имени Хакимжана Наурызбаева, улица Николая Титова от улицы Аблайхана до улицы имени Хакимжана Наурызбаева, улица Пушкина от улицы Аблайхана до улицы имени Хакимжана Наурызбаева, улица имени Хакимжана Наурызбаева от улицы Габита Мусрепова до улицы Николая Титова (квартал 004 (I)
1,8
2
II

Ауылдын солтүстік-батыс бөлігі (001 (II) тоқсан)), ауылдын солтүстік-шығыс бөлігі (002 (II тоқсан)), ауылдын оңтүстік-шығыс бөлігі (002 (III тоқсан)), ауылдын оңтүстік-батыс бөлігі (003 (II тоқсан)). 004 (II)).
1,1
Мәслихатының
2023 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 52 Шешіміне
4 қосымша
Ұзынкөл ауданы елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ номірі
Бағалау аймағының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I
Бауманское ауылы
Варваровка ауылы
Ершовка ауылы
Кировское ауылы
Миролюбовка ауылы
Новопокровка ауылы
Отынагаш ауылы
Павловка ауылы
Пресногорьковка ауылы
Ряжское ауылы
Сатай ауылы
Сокол ауылы
Тайсойган ауылы
Троебратское ауылы
Убаган ауылы
Укаткан ауылы
Федоровка ауылы
1,7
2
II
Абай ауылы
Белоглинка ауылы
Волна ауылы
Воскресеновка ауылы
Есмырза ауылы
Иваноровное ауылы
Павловка ауылы (бұрынғы Вершковое ауылы)
Речное ауылы
Сибирка ауылы
1,3
3
III
Бауманское (бұрынғы Королевка ауылы)
Варваровка (бұрынғы Каратал ауылы)
Воскресеновка ауылы (бұрынғы Уйкескен ауылы)
Крутоярка ауылы
Ксеньевка ауылы
Миролюбовка ауылы (бұрынғы Долинка ауылы)
Миролюбовка ауылы (бұрынғы Косколь ауылы)
Моховое ауылы
Новопокровка ауылы (бұрынғы Нововосилока ауылы)
Первомайка ауылы
Речное ауылы (бұрынғы Амречье ауылы)
Сокол ауылы (бұрынғы К.Маркс ауылы)
Тайсойган ауылы (бұрынғы Березово ауылы)
Федоровка ауылы (бұрынғы Энгельс ауылы)
1,1
4
IV
Волна ауылы (бұрынғы Гренадерка ауылы)
Красный Борок ауылы
Красный Борок ауылы (бұрынғы Борки ауылы)
Красный Борок ауылы (бұрынғы Камышловка ауылы)
Крутоярка ауылы (бұрынғы Октябрьское ауылы)
Песчанка ауылы
Речное ауылы (бұрынғы Каратомар ауылы)
Речное ауылы (бұрынғы Огузбалык ауылы)
Сатай ауылы (бұрынғы Казанка ауылы, Пилкино ауылы)
0,9

Северо-западная часть границ села (квартал 001 (II)), северо-восточная часть границ села (квартал 002 (II)), юго-восточная часть границ села (квартал 002 (III)), юго-западная часть границ села (квартал 003 (II). 004 (II)).
1,1
Приложение 4
к решению маслихата
от 6 декабря 2023 года
№ 52
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Узункольского района
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
село Бауманское
село Варваровка
село Ершовка
село Кировское
село Миролюбовка
село Новопокровка
село Отынагаш
село Павловка
село Пресногорьковка
село Ряжское
село Сатай
село Сокол
село Тайсойган
село Троебратское
село Убаган
село Укаткан
село Федоровка
1,7
2
II
село Абай
село Белоглинка
село Волна
село Воскресеновка
село Есмырза
село Иваноровное
село Павловка (бывшее село Вершковое)
село Речное
село Сибирка
1,3
3
III
село Бауманское (бывшее село Королевка)
село Варваровка (бывшее село Каратал)
село Воскресеновка (бывшее село Уйкескен)
село Крутоярка
село Ксеньевка
село Миролюбовка (бывшее село Долинка)
село Миролюбовка (бывшее село Косколь)
село Моховое
село Новопокровка (бывшее село Нововосилока)
село Первомайка
село Речное (бывшее село Амречье)
село Сокол (бывшее село К.Маркс)
село Тайсойган (бывшее село Березово)
село Федоровка (бывшее село Энгельс)
1,1
4
IV
село Волна (бывшее село Гренадерка)
село Красный Борок
село Красный Борок (бывшее село Борки)
село Красный Борок (бывшее село Камышловка)
село Крутоярка (бывшее село Октябрьское)
село Песчанка
село Речное (бывшее село Каратомар)
село Речное (бывшее село Огузбалык)
село Сатай (бывшее село Казанка, село Пилкино)
0,9