Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 11 шілдедегі "Павлодар облысы су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" № 197/2 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 7 наурыздағы № 51/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 5 сәуірде № 7314 болып тіркелді
Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 11 шілдедегі "Павлодар облысы су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" № 197/2 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28834 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны Павлодар облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Байханов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи ресурстар
министрлігі Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік
инспекциясы" Республикалық
мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитетінің Павлодар
облысының санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау
департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Павлодар облысы
бойынша департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Павлодар облысының жер
қатынастары басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы
әкімдігінің 2023 жылғы
7 наурыздағы № 51/2
қаулысына 1 қосымша
Павлодар облысы
әкімдігінің 2022 жылғы
11 шілдедегі № 197/2
қаулысына 1-қосымша
Павлодар облысы су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулері
Р/с №
Су объектісінің атауы
Орналасқан жері
Су қорғау аймағының ауданы (гектар)
Су қорғау белдеуінің ауданы (гектар)
Су қорғау аймағының ені (метр)
Су қорғау белдеуінің ені (метр)
Павлодар қаласы
1
Ертіс өзені
Павлодар қаласы-оң жағалау

О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 11 июля 2022 года № 197/2 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов Павлодарской области и режима их хозяйственного использования"
Постановление акимата Павлодарской области от 7 марта 2023 года № 51/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 апреля 2023 года № 7314
Акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 11 июля 2022 года № 197/2 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов Павлодарской области и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28834) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Павлодарской области;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Байханов
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Ертисская
бассейновая инспекция по
регулированию использования и
охране водных ресурсов Комитета
по водным ресурсам Министерства
экологии, геологии и природных
ресурсов Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Департамент
санитарно-эпидемиологического
контроля Павлодарской области
Комитета санитарно-эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Департамент экологии
по Павлодарской области Комитета
экологического регулирования и
контроля Министерства экологии,
геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление земельных отношений
по Павлодарской области"
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 7 марта 2023 года
№ 51/2
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 11 июля 2022 года
№ 197/2
Водоохранные зоны и полосы водных объектов Павлодарской области
№ п/п
Наимено
вание водного объекта
Местораспо
ложение
Площадь водоохран
ной зоны (гектар)
Площадь водоохран
ной полосы (гектар)
Ширина водоохран
ной зоны (метр)
Ширина водоохран
ной полосы (метр)
город Павлодар
1
Река Ертис
город Павлодар – правый берег