Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 25 қаңтардағы "2022-2023 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" № 9/1 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 8 маусымдағы № 130/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 маусымда № 7343 болып тіркелді
Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 25 қаңтардағы "2022-2023 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" № 9/1 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7309 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны Павлодар облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Байханов
Павлодар облысы әкімдігінің
2023 жылғы 8 маусымдағы
№ 130/3 қаулысына
1-қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 25 января 2023 года № 9/1 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2022-2023 учебный год"
Постановление акимата Павлодарской области от 8 июня 2023 года № 130/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 июня 2023 года № 7343
Акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 25 января 2023 года № 9/1 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2022-2023 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7309) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Павлодарской области;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Байханов
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 8 июня 2023 года
№ 130/3
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области