Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 38/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 маусымда № 7369-14 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 126/12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 26.04.2024 № 126/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 7274 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасындағы "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде облыстық бюджет қаражаты есебінен қосымша ұсынылатын дәрілік заттар" бөлімі келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
"56. "Анакинра", Ювенильдік идиопатиялық артрит ауруы бар азаматтарға тері астына енгізуге арналған ерітінді;
57. "Даратумумаб", Көптеген миелома ауруы бар азаматтарға тері астына енгізуге арналған ерітінді.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының төрағасы И. Теренченко

О внесении дополнений в решение Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 21/3 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении"
Решение Павлодарского областного маслихата от 27 июня 2023 года № 38/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 июня 2023 года № 7369-14. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 26 апреля 2024 года № 126/12
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 26.04.2024 № 126/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении" от 22 апреля 2021 года № 21/3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7274) следующие дополнения:
в приложение 1 указанного решения раздел "Дополнительно предоставляемые лекарственные средства отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении за счет средств областного бюджета" дополнить строками следующего содержания:
"56. "Анакинра", раствор для подкожного введения гражданам с заболеванием Ювенильный идиопатический артрит;
57. "Даратумумаб", раствор для подкожного введения гражданам с заболеванием Множественные миеломы.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского областного маслихата И. Теренченко