Павлодар облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 наурыздағы "Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 96/2 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 17 тамыздағы № 163/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 тамызда № 7384-14 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 наурыздағы "Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 96/2 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5930 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Павлодар облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысына жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Байханов

О признании утратившим силу постановления акимата Павлодарской области от 16 марта 2018 года № 96/2 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета"
Постановление акимата Павлодарской области от 17 августа 2023 года № 163/3. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 17 августа 2023 года № 7384-14
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 16 марта 2018 года № 96/2 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5930).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Байханов